MAT-BUD

Drogi Użytkowniku!
25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać w Polsce nowe przepisy o ochronie danych osobowych - RODO.
W związku z tym PPHU MAT-BUD jako Administrator Twoich danych osobowych, na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO), informuje:
1. Korzystając z witryny internetowej firmy Mat-Bud serwer na którym witryna jest hostowana zbiera w logach informacje dotyczące sesji klientów. Administratorem Twoich danych osobowych jest PPHU MAT-BUD. Ogrodzenia Betonowe z siedzibą 95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Kręta 10
2. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane zgodnie z umową powierzenia danych do przetwarzania przez firmę B2B Artur Guziński z siedzibą 91-142 Łódź Ul. Rojna 9/55.
3. Zebrane w logach dane mogą być przetwarzane w celu poprawienia jakości działania witryny internetowej, zapobieganiu włamaniom, weryfikacji poprawności działania witryny.
4. Zebrane w logach dane nie są ani nie będą przekazywanie żadnym innym podmiotom.
5. Przysługuje Tobie prawo dostępu do Twoich danych osobowych oraz ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, usunięcia, jak również do wniesienia w każdym momencie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
6. W każdej chwili możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za prawidłowość przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając wiadomość e-mail na adres iod@bee2bee.com.pl.